Restart 2021 Praha
O2 Arena 20.2. od 20:00

KOUPIT VSTUPENKY

poster-re2021-praha

Do roka a do dne!

Rozhodli jsme se nikam nespěchat a začít tam, kde jsme skončili, a pojďme si říct, že ten pomyslný konec letos v únoru v O2 areně byl velká jízda, kterou mám stále v hlavě!

Tentokrát ale přidáme další tři města ať je to fér, protože vy jste v únoru přejeli za námi a teď je čas vám to vrátit tím, že my přijedeme za vámi! :)

Napadlo mě, že by bylo fajn poděkovat a udělat radost lidem, kteří si v posledních měsících “mákli” nejvíc a riskovali své zdraví pro zdraví ostatních. Rozhodli jsme se tedy věnovat 20 000 lístků zdravotníkům, hasičům i policistům. Jde nám jen o to, říct “ díky za to, jak jste se zachovali!! Udělejte si příjemný den, vezměte přítelkyni, přítele, manžela, manželku, nebo kamaráda či kamarádku a pojďte si konečně užít klidný večer a bavte se! Zasloužíte si to!”

Není to ale koncert jen pro zdravotníky, hasiče nebo policisty. Je to koncert pro VŠECHNY, a protože si uvědomujeme, že situace se dotýká nás všech, rozhodli jsme se dát lístky levněji než je obvyklé.

Co se týče těch věnovaných lístků, je nám jasné, že nemůžeme překvapit a férově odměnit všechny. Šlo by o statisíce lidí, a to bohužel není reálné. Lístky tedy po domluvě předáme policejnímu prezídiu, generálnímu ředitelství hasičských sborů, asociaci záchranných služeb ČR a vytipovaným nemocnicím (Nemocnice na Bulovce, Thomayerova nemocnice, Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Fakultní nemocnice Motol, Fakultní nemocnice Brno, Fakultní nemocnice Ostrava, vedení společnosti Nemocnice Pardubického kraje), které byly nápadem nadšené a hlavně ví nejlépe, kdo by je měl dostat.

Co se týče ceny vstupenek, budou první týden ještě o dalších 100Kč levnější. Stačí se jen zaregistrovat na www.marekztraceny.cz do naší “ztracené rodiny” a využít unikátní kód, který vám přijde po registraci do mailu.

Začátek prodeje bude pro Prahu 12. května v síti Ticketportal a Ticketmaster.

Tyhle koncerty by měly být taková malá oslava, poděkování a hlavně radost, že se můžeme zase potkat a bavit se!!

Záměrně jsme je nasměrovali až na únor 2021 a je to i taková malá motivace. Na něco se těšit a někam mířit.

#SmerZaVami #Restart2021

O2 Arena

Českomoravská 2345/17
Praha 9
190 00

www.o2.cz

Další koncerty